Povídka č.1 Nikdy neříkej nikdy!

6. listopadu 2012 v 19:13 | SsajmonS |  Nikdy neříkej nikdy!
Vyprýví devatenáctiletá holka jménem Kate . Povídka má 337 slov. Víc ze mě nevymáčknete :D
Dopsala jsem jí asi před 5 minutama :D Podnázev: "Proč JÁ?"


Jednoho dne jsme si povídali s naší paní učitelkou o dívce, která byla před rokem
znásilněna.Člověk by si řek, že tohle se mu nemůže nikdy stát a že to jsou jen ojedinělé případy, ale Nikdy neříkej Nikdy!Po hodině jsme se o tom bavily z kámoškama a nikdo by si nepomyslel, že by se to mohlo stát i někomu z jejich bližních. "No, ale teď k nám!" řekla jsem a tím pádem jsem ukončila tento "hloupí rozhovor". A začala jsem vyprávět jak se dneska móóóc těším na to, že půjdu se svým klukem do kina a na "diskošku"!WOW jak já se tak strašně těším."On je prostě úžasnej" Začala jsem ho předevšema vychvalovat.Po škole jsem ještě s kamarádkama zašla do obchoďáku koupit si to nejvíc sexy oblečení a botky. Kamarádky mi samy vybíraly a vypadala jsem úžasně, ale trochu jako "šlapka". :D

Večer jsem se už jen namalovala a šla jsem. Kino bylo super a na disku jsem potkala mojí NK.Popravdě, tak trochu místní drbničku.Na chvíli si mě vzala vedle a řekla mi ty nejžhabější drby. Ale jeden mě zaskočil.Řekla mi: "Jeden kamarád toho tvého kluka říkal,že s tebou chodí jen proto, aby se s tebou vyspal!"Moc jsem tomu nevěřila, ale jistota je jistota. Když odbíjela půlnoc, zeptal se mě jestli bych nechtěla jít k němu domů. "Dáme si skleničku,popovídáme si atd.." řekl. No na konec jsem souhlasila.Šli jsme tedy k němu.Nalil mi víno, povídali jsme si a pak na chvilku odešel. Přišla mu SMS ve které bylo naúpsáno:

" Čus tak co jak to tam u vás jde? Už se ti ta tvoje kočička rozhodla jestli ……?? :D :D Sázka je sázka! :D čekám na odpověď"

No tak to mě dopálilo! Šla jsem hned domů. Teda myslela jsem si, že tam dojdu. V půli cesty jsem uslyšela, že za mnou někdo jde! No, ale za chvíli ty kroky zmizeli. "UFF" myslela jsem si. A na jednou BUM! Velká rána do mé hlavy a od té doby si nic nepamatuji. Jen to, že padám a vidím postavu připomínající mého kluka!

Pokračování příště..

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 knihofil18 knihofil18 | Web | 6. listopadu 2012 v 19:54 | Reagovat

Nie je to vôbec zlé. :)
Miestami malé štylistické chybičky, sem-tam ušla čiarka, ale keď si spomeniem na moje príbehy, keď som mala toľko, čo ty, tak to nie je čo porovnávať! :)
Začiatok ma trochu dostal. :D ale potom som sa o Kate trochu bála. A ten koniec. :) Zaujímavá prvá kapitola s otvoreným koncom. Určite pokračuj. Myslím, že si na dobrej ceste.
Som zvedavá, čo sa stane ďalej. :) Neprestávaj písať.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama