Problémy 21. století

21. února 2013 v 18:36 | SsajmonS |  Moje články

Po docela dlouhé době napíšu něco k tématu týdne. Míma očima. Vše si rozdělím na dvě "odlišné" části.

"Problémy 21. století"SOCIÁLNÍ SÍTĚ :/

Určitě všichni znáte tož populární FACEBOOK a nebo Twitter. Ve 21. století neexistuje snad jedíný teenager, který by nebyl zaregistrovaný alespoň na jedné sociální síti. OK, řeknete si " Jak mám jinak komunikovat s přáteli nebo s příbuznými z jiných zemí ? OK založím si FB! " Ale k čemu je takovéto povídání na FB ? Není snad lepší poslat si např. dopis? A nebo si zavolat? Jo, přiznávám přes FB je všechno jednoduší, ale také milionkrát nebezpečnější. Sama jsem se setkala s tím, že se hacker naboural mé kamarádce na účet na FB a psal si s jejími přáteli. Změní vám heslo, bude za vás přidávat příspěvky a nebo dokonce fotky! Nejhorší na tom asi je to, že ty příspěvky může vidět celý svět. FB není zas tak moc chráněná stránka, takže si vaše komentáře, příspěvky atd... může přečíst každý.

Viděla jsem i dokument o FB, kde jedna dívčina napsala originální status "Všichni jste zvaní na superhustou párty k nám domů! Přijďte večer k našemu domu a zapaříme! " OK odeslala a večer přišlo tisíce lidí. Důkaz o tom, že si to může přečíst každý. :/

Dalším problémem jsou dnešní fotografie. Určitě znáte ty na způsob MucQ, Duck Face atd... Není snad jediný člověk, který by na FB neměl svojí vlastní fotku. ALE tyto fotky může vidět zase každý. A hlavně z FB už nikdy nezmizí!

A dalším problémem je přidávání přátel. Je to jednoduché vyhledat si nějakého svého přítele, ale nikdy nemůžete vědět zda to je on a nebo ne. Prvně se radši ujistěte! DOUFÁM, že si nemyslíte, že je normální mít tisíc přátel. Položte si otázku, kolik z nich opravdu znáte a kdo jsou jen nějakcí cizí lidé. A HLAVNĚ kdo to vůbec je. Může to být kdokoli. Jak už známý hacker, pedofil a takový ty další nechutný lidičky. :/

Fast Food

Neznám snad nikoho, kdo by nikdy nebyl v nějakém fast foodu. Tzv. rychlovky se prodávají po celém světě. Mezi jejich asi nejslavnější "značky" patří třeba MC nebo KFC . A vůbec celá společnnost lidí jí nezdravě. Kam se poděli ty jogurty, saláty, celozrnné pečivo...?? Já teď znám na svačinu jen donuty, pizza rohlíky, párky... Člověk se pak diví proč jsou v Americe tak "při těle". Ale takhle to bude jednou i u nás :////


Tolik by se toho sem dalo napsat, ale čas mi to neumožní. :(( Napište do komentů jaké znáte další -----> "Problémy 21. století" <----- ;))))
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bay Bay | Web | 21. února 2013 v 19:11 | Reagovat

Súhlasím. Myslím, že máš veľmi inteligentné zmýšlanie a tak všetko, je veeľmi dôležité, že si ľudia vedia uvedomiť, čo je zlé a čo je dobré. :-)

2 Ník Ník | Web | 21. února 2013 v 19:21 | Reagovat

Dobře naspané .. :)Souhlasím a nemám výtku :) mrkni na můj blog :)

3 weilyn-story weilyn-story | Web | 22. února 2013 v 16:19 | Reagovat

Já FB mám, ale jsem tam pod jiným jménem+nemám tam jedinou svojí fotku+tam nemám NIC o sobě. Žádné své koníčky, záliby na jakou školu chodím, kdy jsem se narodila, kde bydlím atd. Podle mě je tohle osobní.Určitě si tam také nepřidávám do přátel každého, kdo mi to nabídne. Nikdy. Mám ho jen kvůli tomu, abych si mohla psát s příbuznými, kteří nebydlí v ČR nabo s někým ze školy, když něco potřebuju vědět atd.
Fast food. Když tam člověk chodí každý den JE při těle, ale když si tam zajde jednou za čas (jako já), tak to neuškodí.

4 Lory Lory | Web | 7. května 2013 v 17:00 | Reagovat

K čemu je Fb dobrej?!!! Když už, tak gmail je na tohle mnohem lepší... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama