Alice a klan FOB

18. března 2013 v 16:39 | SsajmonS |  Moje články
Ahojky, narychlo jsem ještě dnes dopsala povídku "Alice a klan FOB"
no moc se tu rozkecávat nebudu, takže svůj názor napište do komntů ;-)

"Už se jen rychle sbalit a nasednout do letadla!" Myslí si Alice a pomalu si při tom balí ty nejdůležitější věci. Její matka se balí ve vedlejším pokoji a spokojeně si při tom pobrukuje pár veršů z knihy klanu Fob. Ale něco tuší, stane se něco zlého. Moc zlého. Ale nechce dceru nějak strašit, aby se nebála ještě víc. Ale Alice se vůbec nebojí, všechno jí připadá skvělé, nové a hlavně zajímavé.
….
V letadle Alici Layla říká, ať si dává na všechny pozor, protože všichni můžou být s nepřátelských klanů "Nevěř nikdy nikomu!" napomíná dceru matka. " I kdyby Ti připadal sebevíc milý a hodný NEVĚŘ MU!" Ale to už Alice neslyší, protože se do uší nasadila sluchátka s její oblíbenou písničkou " Finally found you - Enrique Iglesias" A u ní dřímá a nakonec hluboce usne…

Když už konečně letadlo přistávalo, tak ji matka probudila z klidného snu. Jemně jí špitla do ucha: " Už jsme tady Alice…" Alice si promnula oči a s velkým úžasem vyhlédla z okna. " To je nádhera…" pomyslela si. A vzpomněla si na vysněný dům, o kterém se jí zdálo. "Bude ten náš také takhle vypadat?" Kladla si v duchu otázku a scházela dolů po schůdcích z letadla.


Když zastavily před starým, pomalu padajícím domem údivem jí spadla čelist. "Tak tady to je" říká s poklidem matka a vchází dveří. "NE! To snad ne, takhle jsem si ho nepředstavovala." Diví se sama sobě Alice. Když ale vejde do dveří, čelist jí spadne znovu. "Wow to je úžasný jak jsi k takovému domu přišla mami?" Protože uvidí nádherný, přímo luxusní dům o třech patrech. " Náš klan má po celém světě schované rezervní domy, tenhle nám dohodila teta Renáta." Bylo v tom nějaké kouzlo. Z venku starý, ošklivý "barák" a zevnitř luxusní vila. "Tenhle svět je opravdu čarovný…" pomyslí si a jde si vybalit věci do svého pokoje. A když do něj vkročí. HOP! Skočí na ni malé heboučké koťátko. " Jémine , ty jsi ale hezké!" A běží za matkou dolů. "Mami, mami v mém pokoji bylo kotě!" křičí Alice přes celý dům. "Ano, to nám tady nechala teta Renáta. Nebo spíš tobě." Odpovídá s úsměvem matka. "Skvělý! Moc díky!" a znovu utíká nahoru. Když si konečně vybalí všechny svoje věci ulehla na pohovku a začala snít o nové škole, kamarádech a vůbec o tom co se naučí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sčítání lidu xD

*KLIK*

Komentáře

1 Knihofil18 Knihofil18 | Web | 18. března 2013 v 17:34 | Reagovat

Well, zatiaľ to vyzerá zaujímavo. :) Možno by som ti poradila napísať každú novú priamu reč do nového odseka, inak to je všetko.

2 Bella-Kejtý<3 Bella-Kejtý<3 | Web | 18. března 2013 v 17:46 | Reagovat

Wow je to zajímavé :) Píšeš moc hezky :) Jen tak dál, těším se na další kapitolu :)

3 bizutkab bizutkab | Web | 18. března 2013 v 20:39 | Reagovat

Máš to moc krásně napsaný :* Ale upřímně mě dostalo to: "s její oblíbenou písničkou " Finally found you - Enrique Iglesias" " néé :-D to vůbec nebylo inspirovaný tebou :*** ;))** Ale fakt je to hezký, hlavně piš dál :)*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama